خدمتکار شهرکرد امام حسن مجتبی میلاد کریم اهل بیت

خدمتکار: شهرکرد امام حسن مجتبی میلاد کریم اهل بیت امام حسن مجتبی علیه السلام روز اکرام ایتام و اطعام نیازمندان حلیم نذری افطار چالشتر

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری اقدام تحسین‌برانگیز بازیگر مشهور

اد اسکرین بازیگر بریتانیایی در اعتراض به آنچه که «سفیدپوست‌ نمایی‌» در سینمای هالیوود خوانده می‌شود، از حضور در فیلم «پسر جهنمی» انصراف داد.

اقدام تحسین‌برانگیز بازیگر مشهور

اقدام تحسین برانگیز بازیگر سرشناس

عبارات مهم : بازیگر

اد اسکرین بازیگر بریتانیایی در اعتراض به آنچه که «سفیدپوست نمایی » در سینمای هالیوود خوانده می شود، از حضور در فیلم «پسر جهنمی» انصراف داد.

به گزارش خبرآنلاین، اد اسکرین حاضر نشد در فیلم «پسر جهنمی» نقش شخصیتی را بازی کند که ریشه ای آسیایی دارد.

اقدام تحسین‌برانگیز بازیگر مشهور

او قرار بود در بازسازی «پسر جهنمی» نقش شخصیتی به نام بن دایمیو را بازی کند ولی نمی دانست که این شخصیت در داستان ریشه خانوادگی اش به شرق آسیا بازمی گردد. اسکرین بعد از پی بردن به این عنوان از بازی در «پسر جهنمی» انصراف داد تا بازیگری مناسب جهت این نقش پیدا کنند.

انتخاب اسکرین جهت بازی در این نقش موجی از اعتراض در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … برانگیخت، که هالیوود را به «سفیدپوست نمایی» متهم می کردند و اعتقاد داشتند که گزینش یک بازیگر اروپایی سفیدپوست جهت بازی در نقش شخصیتی که اصالتی ژاپنی دارد گزینش مناسبی نیست.

اد اسکرین بازیگر بریتانیایی در اعتراض به آنچه که «سفیدپوست‌ نمایی‌» در سینمای هالیوود خوانده می‌شود، از حضور در فیلم «پسر جهنمی» انصراف داد.

اسکرین در این باره گفت: «مشخص است که نمایش درست این شخصیت در فیلم جهت مردم بسیار پرمعنا و مهم است و کوتاهی در این زمینه به شایعه میل به جهت محو کردن دیگر نژادها و قومیت ها در سینما دامن می زند.»

حرکت اسکرین با استقبال مردم روبه رو شد و بسیاری با استفاده از اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … به تحسین او پرداختند. در چند وقت گذشته چندین نمونه از آثار هالیوودی متهم به سفیدپوست نمایی یا همان استفاده از بازیگران سفیدپوست در نقش کاراکترهای غیرسفیدپوست شده است اند که بااهمیت ترین آن ها فیلم «روح در کالبد» با بازی اسکارلت جوهانسن بود.

در این میان اسکرین نخستین بازیگر سفیدپوستی است که بازی در چنین نقشی را نمی پذیرد. البته تهیه کنندگان فیلم نیز منشتر شدن بیانیه ای یکسان از کار اسکرین حمایت کرده اند.

اقدام تحسین‌برانگیز بازیگر مشهور

«پسر جهنمی» بر اساس برنامه سال ۲۰۱۸ روی پرده می رود.

واژه های کلیدی: بازیگر | بازیگری | بازیگران | اینستاگرام | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog