خدمتکار شهرکرد امام حسن مجتبی میلاد کریم اهل بیت

خدمتکار: شهرکرد امام حسن مجتبی میلاد کریم اهل بیت امام حسن مجتبی علیه السلام روز اکرام ایتام و اطعام نیازمندان حلیم نذری افطار چالشتر

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری موفقیت «کتابفروشی» ، اسکار اسپانیا برندگانش را شناخت

«کتابفروشی» در مراسم اهدای جوایز گویا که دیشب برگزار شد، به عنوان عالی ترین فیلم اسپانیایی در سال ۲۰۱۷ گزینش شد.نگرانی‌هایی در پی داشت که موجب شد جهت دریافت اطل

موفقیت «کتابفروشی» ، اسکار اسپانیا برندگانش را شناخت

اسکار اسپانیا برندگانش را شناخت/ موفقیت «کتابفروشی»

عبارات مهم : برنده

«کتابفروشی» در مراسم اهدای جوایز گویا که دیشب برگزار شد، به عنوان عالی ترین فیلم اسپانیایی در سال ۲۰۱۷ گزینش شد.نگرانی هایی در پی داشت که موجب شد جهت دریافت اطلاعات زیاد از احوال این روزهای کارگردان صاحب سبک سینمای کشور عزیزمان ایران با او تماس بگیریم.

به گزارش مهر، در مراسم شنبه شب آکادمی فیلم اسپانیا که با اهدای جوایز گویا همراه بود، «کتابفروشی» موفق شد تا با پیشی گرفتن از فیلم «غول» که ۱۰ جایزه کسب کرد، به عنوان عالی ترین فیلم گزینش شود.

ایزابل کوشت فیلمساز کهنه کار اسپانیایی جایزه عالی ترین کارگردانی را جهت «کتابفروشی» دریافت کرد. این فیلم داستان یک زن جوان را روایت می کند. این زن با بازی امیلی مورتیمر در این نقش، تلاش دارد تا یک کتابفروشی در دهکده ای انگلیسی در کنار دریا را باز نگه دارد.

کوشت همچنین برنده جایزه عالی ترین فیلمنامه اقتباسی جهت همین فیلم شد. بیل نیگی و پاتریشیا کلارکسون دیگر بازیگران این فیلم هستند که در انگلیس فیلمبرداری شده است هست. این فیلم با جشنواره فیلم برلین نخستین اکران جهانی اش را تجربه می کند.

در حالی که تصور هم می شد «غول» دروکننده جوایز شب باشد این فیلم توانست جوایز تکنیکی چون جایزه تدوین، لباس، فیلمبرداری، جلوه های تصویری و جوایز موسیقی، فیلمنامه غیراقتباسی، بازیگر نوظهور و چند جایزه دیگر را دریافت کند. این فیلم ساخته آیتور آرگی و جان گارانو داستان واقعی مردی جوان را روایت می کند که از بیماری غول پیکری زحمت می برد و به وسیله برادرش در سراسر اروپا چرخانده و به نمایش گذاشته می شود.

پس از جنجال هایی که طرفداران حقوق زنان امسال جهت این جایزه ایجاد کرده بودند، این جوایز نشان دهنده حمایت از جنبش های امروزی جهانی بود که بر مبنای قدرت بخشیدن به زنان و تساوی جنسیتی درگرفته است.

در این مراسم پنه لوپه کروز جایزه عالی ترین فیلم را در کنار کارلوس سائورا به برنده آن اهدا کردند.

خاویر گوتیرز نیز جهت فیلم «نویسنده» به عنوان عالی ترین بازیگر مرد گزینش شد و جایزه عالی ترین بازیگر زن را ناتالی پوئیز جهت «بگو خداحافظ» دریافت کرد.

جایزه عالی ترین بازیگر مرد نقش مکمل به دیوید ورداگر جهت «تابستان ۱۹۹۳» رسید و جایزه بازیگر زن نقش مکمل به آدلفا کالوو جهت «نویسنده» اهدا شد.

«تادئو جونز ۲» جایزه عالی ترین فیلم انیمیشن بلند را از آن خود کرد.

موفقیت «کتابفروشی» ، اسکار اسپانیا برندگانش را شناخت

واژه های کلیدی: برنده | جایزه | بازیگر | دریافت | اسپانیا | اسپانیا | بازیگران | کتابفروشی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog