خدمتکار شهرکرد امام حسن مجتبی میلاد کریم اهل بیت

خدمتکار: شهرکرد امام حسن مجتبی میلاد کریم اهل بیت امام حسن مجتبی علیه السلام روز اکرام ایتام و اطعام نیازمندان حلیم نذری افطار چالشتر

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی دوست نداشتم کار به پرسش از رئیس‌جمهور برسد/ به پیغام نمایندگان توجه نشد ، کواکبیان

یک عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با اشاره به اعلام وصول طرح پرسش از رئیس‌جمهور گفت: در پرسش نمایندگان مجلس از رئیس‌جمهوری نباید مرض‌های شخصی و اهداف جناحی

دوست نداشتم کار به پرسش از رئیس‌جمهور برسد/ به پیغام نمایندگان توجه نشد ، کواکبیان

کواکبیان: دوست نداشتم کار به پرسش از مدیر جمهور برسد/ به پیغام نمایندگان توجه نشد

عبارات مهم : انصراف

یک عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با اشاره به اعلام وصول طرح پرسش از مدیر جمهور گفت: در پرسش نمایندگان مجلس از مدیر جمهوری نباید مرض های شخصی و اهداف جناحی وجود داشته باشد.

مصطفی کواکبیان در گفت وگو با ایسنا، راجع به اعلام وصول طرح پرسش از مدیر جمهوری و حواشی ایجاد شده است در دوره انصراف بعضی از نمایندگان از این پرسش و پشیمان شدن آن ها از انصرافشان، اظهار کرد: ابتدا باید ببینیم نمایندگانی که از پرسش از مدیر جمهوری انصراف دادند، آیا این کار را کردند و اصلا آیا ابتدا زیر این طرح را امضاء کردند و بعدا انصراف دادند.

دوست نداشتم کار به پرسش از رئیس‌جمهور برسد/ به پیغام نمایندگان توجه نشد ، کواکبیان

وی با تاکید بر اینکه «پرسش حق مجلس است»، خاطرنشان کرد: پرسش نمایندگان مجلس از مدیر جمهوری باید جهت حل پرسشها مردم بوده و واقعا جنبه ای ملی داشته باشد. در این پرسش نباید مرض های شخصی و اهداف جناحی مطرح باشد.

این عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه «دو ماه پیش از مدیر جمهوری درخواست کردیم که جهت نمایندگان توضیحاتی از اوضاع کشور ارائه دهند»، عنوان کرد: دو ماه پیش به مدیر جمهوری پیغام دادیم و به ایشان گفتیم که شما خود مجلسی بوده اید، به مجلس بیایید و با نمایندگان گفت و گو کنید و شبهات را برطرف نمایید، ولی کمتر توجهی به این پیغام شد، من نیز دوست نداشتم که کار به طرح پرسش از مدیر جمهوری برسد ولی با این وجود فکر نمی کنم که بعد از پاسخ های روحانی زیاد از دو سوم نمایندگان از این پاسخ ها رضایت نداشته باشند.

یک عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با اشاره به اعلام وصول طرح پرسش از رئیس‌جمهور گفت: در پرسش نمایندگان مجلس از رئیس‌جمهوری نباید مرض‌های شخصی و اهداف جناحی

کواکبیان در پاسخ به این پرسش که با توجه به همزمانی اعلام وصول پرسش از مدیر جمهوری و استیضاح وزیر کار، شاهد عوض کردن رویکرد در مجلس شورای اسلامی نسبت به دولت هستیم، با تاکید بر اینکه «فکر نمی کنم عوض کردن جدی در رویکرد مجلس ایجاد شده است باشد»، گفت: در استیضاح وزرا باید بیطرفی را رعایت کنیم. بر همین اساس، عنوان استیضاح جهت چند وزیر دیگر نیز مطرح است.

واژه های کلیدی: انصراف | استیضاح | نمایندگان مجلس | مجلس شورای اسلامی | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog