خدمتکار شهرکرد امام حسن مجتبی میلاد کریم اهل بیت

خدمتکار: شهرکرد امام حسن مجتبی میلاد کریم اهل بیت امام حسن مجتبی علیه السلام روز اکرام ایتام و اطعام نیازمندان حلیم نذری افطار چالشتر

گت بلاگز اخبار سیاست خارجی امیدواریم تمام طرف‌های برجام متعهد بمانند / پکن

وزارت امور خارجه چین با استقبال از گزارش تازه آژانس بین‌المللی انرژی اتمی راجع به برجام، از تمام طرف‌های توافق خواست به تعهد خود جهت اجرای این توافق عمل کنند.

امیدواریم تمام طرف‌های برجام متعهد بمانند / پکن

پکن: امیدواریم تمام طرف های برجام متعهد بمانند

عبارات مهم : آژانس

وزارت امور خارجه چین با استقبال از گزارش تازه آژانس بین المللی انرژی اتمی راجع به برجام، از تمام طرف های توافق خواست به تعهد خود جهت اجرای این توافق عمل کنند.

به گزارش ایسنا، هوآ چان یینگ، سخنگوی وزارت امور خارجه چین در نشست خبری هفتگی خود در پاسخ به سوالی راجع به گزارش روز پنج شنبه آژانس بین المللی انرژی اتمی که در آن تائید کرده است کشور عزیزمان ایران به تعهداتش در برنامه جامع اقدام مشترک(برجام) عمل می کند، گفت: پکن گزارش اخیر مدیرکل آژانس بین المللی را که در آن یک بار دیگر پایبندی کشور عزیزمان ایران را مورد تائید قرار داده، مشاهده کرده هست. چین از تلاش های کشور عزیزمان ایران و آژانس استقبال می کند و آن را مورد تقدیر قرار می دهد.

امیدواریم تمام طرف‌های برجام متعهد بمانند / پکن

بنا به گزارش پایگاه اینترنتی وزارت امور خارجه چین، وی در ادامه گفت: ما امیدواریم که تمام طرف های مربوطه بتوانند به اجرای برجام ادامه دهند تا آژانس نیز بتواند به انجام مسئولیت هایش با رویکردی هدفمند، حرفه ای و عادلانه و عاری از جهت گیری ادامه دهد.

واژه های کلیدی: آژانس | ایران | وزارت امور خارجه | اخبار سیاست خارجی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog