خدمتکار شهرکرد امام حسن مجتبی میلاد کریم اهل بیت

خدمتکار: شهرکرد امام حسن مجتبی میلاد کریم اهل بیت امام حسن مجتبی علیه السلام روز اکرام ایتام و اطعام نیازمندان حلیم نذری افطار چالشتر

گت بلاگز اخبار اجتماعی پیش‌بینی سال آبی تازه در پایتخت

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: با در نظرگرفتن این که سال آبی از اول مهرماه شروع می‌شود، در حال حاضر وارد سال آبی ۱۳۹۷ -۱۳۹۶ شده‌ایم که

پیش‌بینی سال آبی تازه در پایتخت

پیش بینی سال آبی تازه در پایتخت

عبارات مهم : ایران

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: با در نظرگرفتن این که سال آبی از اول مهرماه شروع می شود، در حال حاضر وارد سال آبی ۱۳۹۷ -۱۳۹۶ شده است ایم که بر اساس آینده نگری های صورت گرفته به نظر می رسد که امسال نیز از نظر تامین آب مشکلی نداشته باشیم.

محمد پرورش در گفت وگو با ایسنا، با بیان این که سال گذشته بارندگی ها به صورت نرمال بود، اظهار کرد: میزان بارندگی و تدابیر در نظر گرفته شده است باعث شد تا در پایتخت کشور عزیزمان ایران هیچ مشکلی جهت تامین آب نداشته باشیم.

پیش‌بینی سال آبی تازه در پایتخت

وی با اشاره به شرایط سال آبی ۱۳۹۷-۱۳۹۶ بیان کرد: به نظر می رسد که تابستان سال آینده نیز با مسئله خاصی جهت تامین آب پایتخت مواجه نشویم، ولی با این وجود تاکید ما روی مدیریت مصرف است.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب پایتخت کشور عزیزمان ایران تصریح کرد: در حال حاضر از نظر الگوی مصرف فاصله بسیار زیادی با استانداردهای جهانی داریم به همین علت مورد نیاز است که مشترکان در نحوه ی مصرف خود توجه کافی داشته باشند.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: با در نظرگرفتن این که سال آبی از اول مهرماه شروع می‌شود، در حال حاضر وارد سال آبی ۱۳۹۷ -۱۳۹۶ شده‌ایم که

پرورش گفت:در حال حاضر استفاده از آب های مجازی به خاص در بخش کشاورزی باید مورد توجه قرار گیرد و یکی از راه های پیشنهادی جهت اصلاح آینده آبی پایتخت کشور عزیزمان ایران استفاده از آب های مجازی و تحقق ارزش اقتصادی آن است.

وی ذخیره فعلی آب در مناطق پایتخت کشور عزیزمان ایران را یک میلیون و ۱۸۸ هزار متر مکعب بیان کرد و افزود:برای آب رسانی شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران آب را از پنج سطح با فاصله زیاد انتقال می دهیم و باید گفت که مصرف هر سال آب پایتخت کشور عزیزمان ایران یک میلیارد و ۵۰ میلیون متر مکعب تخمین زده شده است است.

پرورش با بیان اینکه از این میزان ۷۵۰ میلیون متر مکعب را آب های سطحی پوشش می دهد که در سطح ها با کیفیت بسیار اوج انتقال یافته می شود، عنوان کرد:در پایتخت کشور عزیزمان ایران ۵۰۰ حلقه چاه وجود دارد که ۳۰ درصد منابع آب پایتخت از این راه تامین می شود که در واقع آب های سطحی و چاه با هم اختلاط پیدا می کنند.

پیش‌بینی سال آبی تازه در پایتخت

واژه های کلیدی: ایران | میلیون | بارندگی | سال آینده | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog